Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 29 sierpień 2019 16:52

Zimą do Chorwacji? Jak promować kierunek podróży poza sezonem

Napisane przez AG
Zimą do Chorwacji? Jak promować kierunek podróży poza sezonem Agnieszka Puszczewicz, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Warszawie

Sezonowość w turystyce jest jednym z problemów, których rozwiązaniem może być umiejętna promocja. O tym, dlaczego zimą warto jechać do Chorwacji opowie podczas VI Forum Promocji Turystycznej, Agnieszka Puszczewicz, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Warszawie.

Agnieszka Puszczewicz będzie jednym z ekspertów występujących w II sesji Forum poświęconej promocji turystyki zimowej.

Zimą turyści wyjeżdżają głównie w dwóch celach: poszusować na nartach lub wygrzać się w tropikach. A jeśli ktoś nie lubi tych zajęć? Powinien zastanowić się nad wyjazdem do Chorwacji, która zimą oferuje łagodną pogodę, świetne warunki do żeglowania, kolorowe jarmarki bożonarodzeniowe i wydarzenia kulturalne.

Agnieksza Puszczewicz opowie, jak promować zimowe wyjazdy do kraju, kojarzonego jednoznacznie z wypoczynkiem letnim.

Czytaj więcej.

VI Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 23 października 2019 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Zarejestruj się!

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.