Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 22 sierpień 2019 09:50

Dubaj – trening z rekinami

Napisane przez MG
Dubaj – trening z rekinami archiwum DTCM

„Shark Training” w Dubai Aquarium & Underwater Zoo zlokalizowanym w Dubai Mall, jest okazją do wcielenia się rolę trenera rekinów bambusowych i lamparcich.

Półgodzinna lekcja szkolenia rekinów jest dostępna codziennie o godzinie 12:30, 14:30 i 16:30. Ochotnicy wchodzą do zbiornika wypełnionego do pasa wodą w specjalnych wodoszczelnych kombinezonach. W jednej sesji może wziąć udział maksymalnie sześciu „trenerów”. Umiejętność pływania nie jest wymagana.

Poza szkoleniem rekinów można zdobyć ogólną wiedzę o rekinach, ich nawykach i środowisku, w którym żyją.

Dubai Aquarium & Underwater Zoo to jedno z największych na świecie akwariów, w którym mieszka ponad 33 tysiące zwierząt, a łączna pojemność zbiorników to ponad 10 milionów litrów wody.

Cena: 100 AED (ok. 107 zł)

Treningi odbywają się codziennie o godzinie 12:30, 14:30 i 16:30

www.thedubaiaquarium.com

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.