Reklama

Reklama

Reklama

środa, 02 lipiec 2014 13:42

Aquapark Bešeňová z kartą klienta

Napisane przez AG
Aquapark Beśenova Aquapark Beśenova archiwum SACR

Dla odwiedzających często aquapark w Bešeňovej na słowackim Liptowie, gospodarze przygotowali w tym roku kartę klienta - GINO Card.

W tym roku w Bešeňovej wprowadzono kolejne ułatwienia dla klientów. Wejściówki do auraparku można kupować za pośrednictwem internetu, na portalu Ticketportal.

Lydia Chovancová, szefowa działu marketingu GINO PARADISE Bešeňová, powiedziała: "Staramy się, aby odwiedzała nas coraz większa liczba gości. Stąd współpraca z firmą Ticketportal. Wierzymy, że przyniesie ona korzyści obu stronom."
Od 1 lipca rozpoczęto oficjalna sprzedaż zniżkowej karty GINO Card. Już przy pierwszej wizycie, goście otrzymają 10 proc. zniżki za korzystanie z usług aquaparku.

Lydia Chovancová skomentowała: "Wierzymy, że karta będzie mile przyjęta zwłaszcza przez naszych stałych klientów. Z biegiem czasu, karta stanie się karta lojalnościową, będzie można na niej zdobywać punkty i dzięki nim otrzymywać dodatkowe korzyści. Karty można kupować i rejestrować przy wejściu do aquaparku."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.