Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 12 sierpień 2019 14:31

Muzeum w Cytadeli Dawida świętuje 30-lecie

Napisał
Muzeum w Cytadeli Dawida świętuje 30-lecie archiwum VisitIsrael

Słynne muzeum, znajdujące się w starożytnej cytadeli przy bramie Jafy na Starym Mieście w Jerozolimie, obchodzi 30-lecie powstania.

Specjalnie z tej okazji przygotowano dla turystów odwiedzających stolicę Izraela w sierpniu wiele atrakcji – m.in. będzie można zobaczyć „Cyrk florencki” - występy artystyczne, w tym: akrobacje powietrzne, gimnastykę, żonglerkę oraz taniec. To niesamowity spektakl teatralny, przeznaczony dla całej rodziny.

Daty: 12-14 sierpnia, 19-22 sierpnia, 26-28 sierpnia
Godziny: 16 - 19 (ostatnie wejście o 18:00)
Bilety: 30 szekli za osobę (od 3 lat)

https://www.tod.org.il/en/the_circus_come_to_th_towe

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.