Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 16 lipiec 2019 22:35

Boom na Ejlat trwa

Napisane przez MG
Boom na Ejlat trwa archiwum GoIsrael

Miasto Ejlat odnotowało znaczny wzrost turystyki - średnie obłożenie hoteli wzrosło o ponad 300 tys. w 2018 r. w porównaniu z rokiem 2010.

Izraelski kurort nad Morzem Czerwonym potrafi skutecznie przyciągnąć turystów niezwykłymi atrakcjami. Turystyka przyjazdowa zwyżkowała m.in. dzięki dopłatom do cen biletów lotniczych Ministerstwa Turystyki i uruchomieniu nowych tras z wielu miejsc na świecie. Infrastruktura transportowa przeszła ostatnio istotne zmiany.

Lotnisko w centrum, które było wykorzystywane głównie do lotów krajowych, oraz sekcja międzynarodowa w bazie sił powietrznych Ovda, zostało zamknięte i zastąpione międzynarodowym lotniskiem Ramon, które znajduje się 25 minut na północ od Ejlatu i działa od stycznia br.

https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5533324,00.html

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.