Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 12 lipiec 2019 15:46

Izrael - bilet komunikacji miejskiej ze zniżkami na wstęp do parków

Napisane przez AG

Izraelski Urząd ds. Przyrody i Parków, we współpracy z Ministerstwem Turystyki, wprowadził ostatnio wieloprzejazdowy bilet komunikacji miejskiej, połączony ze zniżkami na wstęp do parków narodowych i rezerwatów przyrody. Jest on przeznaczony głównie dla turystów indywidualnych, którzy przyjeżdżają do Izraela na krótkie wizyty.

Identyczny z wielokrotnym biletem komunikacji miejskiej Rav Kav, obejmuje również wstęp do wielu ciekawych miejsc w Izraelu, m.in. do Cezarei. W przyszłości mają dołączyć do tej inicjatywy muzea i restauracje. Uruchomiono także stronę internetową z informacjami w języku angielskim (www.israelpass.biz).

Poprzez stronę można kupić dwa rodzaje biletów, z wejściem do trzech lub sześciu parków.

Są one dostępne także na stoisku Ministerstwa Transportu na lotnisku Ben Guriona (Terminal 3, hala przylotów). W przyszłości bilety będą sprzedawane w innych punktach w całym kraju i będą obejmować dodatkowe atrakcje turystyczne, a także zniżki na różne usługi, takie jak zakwaterowanie i restauracje.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.