Reklama

Reklama

Reklama

środa, 12 czerwiec 2019 16:03

Izrael - interaktywna mapa dla turystów

Napisane przez MG

Izraelskie Ministerstwo Turystyki uruchomiło interaktywną mapę, która dostarcza wiele praktycznych informacji, w tym m.in. wyświetla atrakcje, hotele, restauracje, szlaki turystyczne, opcje zakwaterowania i wiele innych.

Mapa umożliwia użytkownikom wyszukiwanie najciekawszych miejsc i pokazuje drogę dotarcia do wybranego celu.
Ponadto strona internetowa ministerstwa goisrael.com zapewnia turystom wybierającym się do Izraela szczegółowy opis atrakcji, tras, hoteli. Znajdziemy tam wiele użytecznych artykułów w 11 językach, w tym po polsku oraz wyszukiwarkę, która umożliwia podróżnikom odnalezienie potrzebnych informacji.

W 2018 r. ze strony goisrael.com skorzystało ok. 1,45 mln użytkowników z całego świata, a w 2019 r. do tej pory było ich już ponad 450 tys.

https://itn.co.il/top-stories/israels-tourism-ministry-introduces-interactive-map-for-tourists/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.