Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 19 czerwiec 2014 14:41

Nowy aquapark na wschodniej Słowacji

Napisane przez AG
Otwarcie Parku Sirava Otwarcie Parku Sirava archiwum SACR

15 czerwca został otwarty najnowszy termalny park wodny na Słowacji - THERMAL PARK SIRAVA. Aquapark położony jest bezpośrednio przy brzegu jednego z największych słowackich zbiorników wodnych Zemplinska Sirava, koło miejscowości Michalovce, w południowo-wschodniej Słowacji.

Thermal Park Sirava podczas pierwszego dnia funkcjonowania odwiedziło ponad 900 osób.
W pierwszym etapie otwarte zostały baseny wewnętrzne z basenami: relaksacyjnym, masującym, pływackim ze sztucznymi falami, basenem dla dzieci, dziką rzeką i dwoma zjeżdżalniami.
Na początku lipca otwarte zostaną baseny zewnętrzne z trzema basenami (termalnym, relaksacyjnym i przygodowym) oraz duży plac trawiasty z leżakami do opalania i boiskiem dla dzieci.
Jesienią 2014 roku otwarte zostanie Wellness Centrum z rożnego rodzaju saunami, jacuzzi, miejscami do wypoczynku i masażu.
Całkowity koszt inwestycji po jej zakończeniu wynosić będzie ponad 7 milionów Euro. Właścicielami Thermal Parku Sirava są wioska Kaluża, na terenie której zbudowany został termalny park wodny, oraz grupa 12 słowackich inwestorów z regionu Dolny Zemplin.
W pobliżu Thermal Parku Sirava oraz zbiornika wodnego Zemplinska Sirava znajduję się zróżnicowana baza noclegowa dla około 2400 osób (hotele, pensjonaty, domki letniskowe, campingi).
www.thermalparksirava.sk
www.sirava.sk.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.