Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 19 czerwiec 2014 14:23

Litewski festiwal na liście UNESCO

Napisane przez AG
Litewski festiwal na liście UNESCO archiwum dainusvente.lt

Litewskie Święto Pieśni – najważniejsza impreza kulturalna w kraju, wpisana na listę dziedzictwa UNESCO.

Wykonawcy, przedstawiający krajowe pieśni ludowe, tańce, programy zespołów, orkiestr dętych, gęślarstwa, teatru, rzemiosła, w dn. 2-6 lipca 2014 w Wilnie powiedzą „Tu – mój dom".
Przewiduje się, że w jubileuszowym Święcie Pieśni weźmie udział około 37 tys. uczestników, przybędą Litwini z 14 krajów świata. Oczekuje się, że imprezy i pokazy przyciągną setki tysięcy widzów. To unikalne widowisko tradycyjnej kultury w 2014 roku na Litwie zostanie zorganizowane po raz dziewiętnasty.
W kasach „Ticketpro" i w Internecie można nabyć bilety na wieczór Zespołów, koncert Orkiestr Dętych, imprezy w ramach Dnia Tańca i Dnia Pieśni. Bilety na imprezy – od 20 litów.
www.dainusvente.lt

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.