Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 10 maj 2019 16:02

Eurowizja 2019 w Tel Awiwie już za 4 dni

Napisane przez MG

64. edycja Międzynarodowego Konkursu Piosenki Eurowizja 2019 odbędzie się w dniach 14-18 maja w Tel Awiwie.

Główny pokaz zaplanowano w pawilonie 2 na EXPO i w tzw. Zielonym Pokoju (pawilon 1).

Wioska Eurowizyjna, położona wzdłuż plaży z widokiem na Morze Śródziemne, będzie centralnym miejscem spotkań fanów, w tym mieszkańców i turystów. Przez cały najbliższy tydzień odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń i imprez dla gości.

Na stronie Eurovision.tv można śledzić przygotowania do konkursu oraz jego przebieg, w tym m.in. półfinały 14 i 16 maja oraz Wielki Finał - 18 maja, który wyłoni zwycięzcę.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.