Reklama

Reklama

Reklama

środa, 20 marzec 2019 13:36

Malta najlepszym kierunkiem LGBT

Napisane przez MG
Widok z Silemy na Valettę Widok z Silemy na Valettę archiwum Malta Tourism Authority

Podczas tegorocznych targów turystycznych ITB Berlin 2019, Malta zdobyła nagrody w dwóch kategoriach. Została uznana za najlepszą destynację LGBT oraz nagrodę Best City Break-Destination Award dla Valletty.

Pierwszą z nich przyznał Spartacus Traveller Magazine – największy magazyn turystyki LGBT na rynku niemieckojęzycznym.

Malta została wyróżniona ze względu na rosnące zainteresowanie wyspą wśród społeczności LGTBIQ, przyjazne prawo oraz atrakcyjną promocję.

Druga nagroda została przyznana maltańskiej stolicy przez Connoisseur Circle Hospitality Awards czyli ekskluzywny magazyn o luksusowych podróżach. Gala dla laureatów nagrody Connoisseur Circle jest uważana za jedno z najważniejszych wydarzeń podczas ITB.

Podczas ITB Berlin 2019, Malta po raz pierwszy wystawiała się aż na trzech stoiskach: na oficjalnym stoisku Malta Tourism Authority i Ministerstwa Turystyki, Air Malta w hali, gdzie wystawiały się linie lotnicze oraz w strefie, w której prezentowały się destynacje LGBT.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.