Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 09 czerwiec 2014 12:43

Chopok otwiera się dla rowerzystów

Napisane przez AG

W najbliższą sobotę, 14 czerwca nastąpi otwarcie parku rowerowego na stokach Chopoka, w Jasnej, w Tatrach Niskich na Słowacji.

Największy na Słowacji park rowerowy oferuje start na wysokości 2024 m i pokonywanie różnicy wysokości wynoszące 960 metrów.
Park o nazwie Rocky Mountain Bike World Jasna dysponuje 25 trasami o różnym stopniu trudności i różnej długości, mogącymi zaspokoić zarówno początkujących, jak i doświadczonych freeriderów.

Mohammad Hulej, dyrektor usług sportowych firmy Tatry Motion powiedział: "Rocky Mountain Bike World Jasna jest dla wszystkich. Oferujemy trasy każdego rodzaju, łącznie z tymi dla rodzin z dziećmi. Jazda na rowerze to świetny sposób na poznanie piękna Niskich Tatr latem. W naszym parku nie ma znaczenia czy gość jest rowerzystą górskim, downhillistą, specjalistą od jazdy terenowej czy freeriderem. Trasy poprowadzono tak, by każdy mógł pokonać 2,5 - 3,5 km zjazdu."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.