Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 marzec 2019 12:10

Tel Aviv Fashion Week 2019

Napisane przez MG
Tel Aviv Fashion Week 2019 archiwum GoIsrael

Tydzień mody w Tel Awiwie jest największym wydarzeniem modowym w roku. To 4 dni pokazów najlepszych projektantów i marek modowych z Izraela i całego świata.

W tym roku projektanci zaprezentują ubiory, zgodnie ze zmieniającymi się ideałami piękna, dla osób w różnym wieku, rozmiarze, kolorze skóry i religii.

W tegorocznej imprezie, która odbędzie się 10-13 marca już po raz siódmy (w Hangarze 11 w porcie w Tel Awiwie) weźmie udział 22 izraelskich projektantów m.in. Dorin Frankfurt, Vivi Balaish, Shay Shalom, Alon Livne, Maskit, Idan Laros, Lara Rosnovsky, Shenkar Institute of Fashion & Design.

10 marca wieczorem odbędzie się specjalna gala na cześć izraelskiego projektanta mody Gideona Obersona - hołd złożony jego wieloletniej twórczości. W pokazie mody wezmą udział znane modelki, które pracowały z Obersonem przez wiele lat. Dla tych, którzy chcieliby cieszyć się modową ekstrawagancją w zaciszu własnego domu przygotowano niespodziankę - Tydzień Mody po raz pierwszy będzie transmitowany na izraelskim kanale modowym z całodobowym materiałem na żywo ze wszystkich pokazów i zza kulis.

http://fashionweektelaviv.com/

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.