Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 28 styczeń 2019 23:25

Zimowy festiwal jazzowy w Ejlacie

Napisane przez MG
Zimowy festiwal jazzowy w Ejlacie materiały prasowe

Od 14 do 16 lutego w hotelu Isrotel Agamim w Ejlacie odbędą się koncerty festiwalowe imprezy muzycznej „Jazz nad Morzem Czerwonym”.

Festiwal jazzowy nad Morzem Czerwonym powstał w 1987 roku.
Odwiedzający Ejlat mają możliwość obcowania z najlepszą, światową muzyką – w otoczeniu morza i słońca. Każdego wieczoru odbywają się koncerty, po których następuje tradycyjne jam session. Impreza jest organizowana dwa razy w roku: w ostatnich tygodniach sierpnia oraz w lutym.

Wśród muzyków zagranicznych w zimowej edycji tegorocznej imprezy wezmą udział: Harold López-Nussa Trio z Kuby, jazzowy zespół Młynarski-Masecki z Polski i brazylijski Prodigy Bassist, Michaela Pipoquinha.

Informacje: https://en.redseajazz.co.il/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.