Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

wtorek, 27 maj 2014 14:50

Filharmonicy Wiedeńscy w parku Schönbrunn

Napisane przez AG
Filharmonicy Wiedeńscy w parku Schönbrunn Wiener Philharmoniker – Richard Schuster COMPRESS KRAKÓW

Legendarni Filharmonicy Wiedeńscy zagrają koncert w plenerze, w parku przed Pałacem Schönbrunn. Taka noc zdarza się w Wiedniu raz do roku.

W tym roku zapraszają wszystkich chętnych 29. maja na godz. 20.30. Koncert zaczyna się o zmierzchu, a rozległy barokowy park służy za widownię. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona do 1.500, a można je zajmować od godziny 18.00. Dyrygentem tegorocznego koncertu będzie Christoph Eschenbach, natomiast jako solista wystąpi Lang Lang. Koncert Nocy Letniej po raz pierwszy zagrano w 2004 r. pod tytułem koncert dla Europy z okazji przyjęcia nowych państw członkowskich do Unii Europejskiej. Od 2008 roku oficjalna nazwa to Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich. W ubiegłym roku w tym wydarzeniu wzięły udział tysiące fanów muzyki, którzy bez biletów i bez rezerwacji zasiedli na widowni. To święto muzyki dla wszystkich w wykonaniu orkiestry o światowym formacie, a do tego we wspaniałej oprawie parku i pałacu Schönbrunn. W tegorocznym programie wieczoru m.in. dzieła Hectora Berlioza, Franciszka Liszta, Ryszarda Straussa.

Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich 29. maj 2014, godz. 20.30 Pałac Schönbrunn, Park Pałacowy 1130 Wien