Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 07 listopad 2013 22:25

Dwóch Polaków rannych w wypadku busa w Egipcie

Napisane przez AG

Jak podał serwis ruvr.ru, w wypadku na drodze między Kairem a Aleksandrią w Egipcie zostało rannych sześciu cudzoziemców.

Jak podała egipska policja, w busie jadącym z dużą szybkością pękła opona. Kierowca stracił panowanie nad kierownicą, auto wpadło w poślizg i zderzyło się z jadącym w tym samym kierunku samochodem ciężarowym. Kierowca zginął na miejscu a ranni są: Filipińczyk dwóch Polaków, Rosjanin, obywatelka Rumunii, Ukrainiec.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.