Reklama

Reklama

Reklama

środa, 05 grudzień 2018 12:43

W piątek otwarcie sezonu w Donovalach

Napisane przez MG

W piątek 7 grudnia w jednej z najpopularniejszych słowackich stacji narciarskich – Donovalach - rozpocznie się sezon narciarski 2018/2019.

Do dyspozycji narciarzy będą trasy zjazdowe o łącznej długości 1,2 km.

Na stoki was wywiezie 4-osobowa kanapa Buly Expres Záhradište. Po zakończeniu szusowania was na parking wyciągnie orczyk P2.

Godziny otwarcia: 8:30 - 15:30

Podobnie jak w ubiegłym roku, na początku sezonu 2018/2019 na Donovalach będą królować niskie ceny skipassów.

Aż do 24 grudnia 2018 (włącznie) można jeździć za 13 euro przy zakupie 7 godzinnego (całodniowego) skipassu. w sprzedaży dostępny jest również karnet 4- godzinny za cenę 11 euro. Dzieci do lat 12 jeżdżą za 11 euro (karnet 7-godzinny) lub 9 euro (karnet 4 - godzinny).

https://skipas.parksnow.sk.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.