Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 04 grudzień 2018 18:28

Eljat – spektakle „7 sopranów”

Napisane przez MG

Siedmiu artystów operowych i pięciu muzyków przenosi nas w czarodziejski świat najpiękniejszych utworów muzyki poważnej i niezapomnianych przebojów musicali. Występom towarzyszy wyjątkowa oprawa multimedialna – na ekranie są wyświetlane specjalne filmy, które pomogą nam wczuć się w klimat prezentowanej muzyki.

 W czasie widowiska można będzie usłyszeć najsłynniejsze utwory operowe, jak m.in. „Carmen" „Traviata”, „Cyrulik Sewilski”, „Don Giovanni” czy” Rigolletto”.

Artyści zaprezentują też najpopularniejsze przeboje musicalowe jak: „Skrzypek na dachu”, „My fair lady” i wiele innych. Przewidziane są też muzyczne niespodzianki.

Turyści korzystający z wypoczynku w Ejlacie - goście hoteli w tym popularnym kurorcie nad Morzem Czerwonym korzystają ze specjalnej zniżki – bilety już za 90 szekli (20 Euro).

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.