Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 03 grudzień 2018 11:33

Mikołaj przybywa do Ziemi Świętej, czyli witajcie w Ho Ho Holy Land

Napisane przez AG
Issa Kassissieh, czyli Jerozolimski Mikołaj Issa Kassissieh, czyli Jerozolimski Mikołaj Go Israel

Turyści przebywający w Jerozolimie w okresie świąt mogą odwiedzić Dom Świętego Mikołaja, magiczne miejsce, w którym można poczuć pełną radości świąteczną atmosferę Bożego Narodzenia. Ponadto na turystów czekają: warsztat zabawkarski, stacja pocztowa i wiele innych atrakcji.

Issa Kassissieh, znany również jako Jerozolimski Mikołaj, od ponad 10 lat odpowiada za świąteczny nastrój w Świętym Mieście. To on założył Dom Św. Mikołaja, aby zapewnić dzieciom możliwość przeżywania magii Bożego Narodzenia.

Dom Świętego Mikołaja został otwarty w grudniu 2017 roku i od tego czasu przyciąga gości z kraju i całego świata. Jerozolimski Mikołaj jest znany z charakterystycznych zdjęć na wielbłądzie, wykonanych w okolicach Starego Miasta. Hasło Mikołaja ze stolicy Izraela najlepiej oddaje jego żartobliwe podejście do wykonywanej misji: „Ziemia Święta Ho Ho – Holy Land”.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.