Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 22 maj 2014 10:45

Święto wina we francuskim Bordeaux

Napisane przez AG
Święto wina we francuskim Bordeaux Atout France/PHOVOIR -

Miłośnicy wina, francuskiej kuchni i kultury mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć w czterodniowym festiwalu winnym, który odbędzie się w Bordeaux na nadbrzeżach rzeki Garonny, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Okolice miasta są znane na całym świecie przede wszystkim z produkcji win. Przez 4 dni, od 26 do 29 czerwca 2014, stoiska degustacyjne z najlepszymi winami z regionu będą otwarte od godziny 11 aż do północy. Z kieliszkiem w dłoni będzie można przespacerować się prawie 2km szlakiem odkrywając jednocześnie uroki miasta. Chętni będą mogli również zwiedzić miejscowe winnice oraz najpiękniejsze zamki w okolicy. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje dla zwiedzających w każdym wieku: od wyścigów baryłek, poprzez wystawy, wieczorne koncerty czy spektakl „dźwięk i obraz", aż po pokaz sztucznych ogni, który rozświetli całą rzekę Garonnę.
Więcej informacji na stronie: http://www.bordeaux-fete-le-vin.comNewsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.