Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 25 październik 2018 14:45

Dubajski Festiwal Zakupów już za miesiąc

Napisane przez MG
Dubajski Festiwal Zakupów już za miesiąc archiwum Dubai Tourism Board

Dubai Shopping Festival (DSF) rozpocznie się 26 grudnia 2018 roku i potrwa miesiąc - do 26 stycznia 2019 roku Organizatorami są Dubai Festival and Retail Establishment (DFRE) oraz Departament Turystyki i Marketingu (Dubai Tourism).

Ahmed Al Khaja, dyrektor generalny DFRE, powiedział: „W tym roku jeszcze bardziej chcemy podkreślić wiodącą pozycję Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich na rynku turystycznym. A DSF jest kluczowym filarem sektora handlu detalicznego.”

Nadchodzący festiwal będzie się odbywał w najnowocześniejszych przestrzeniach handlowych, największe światowe marki będą oferować atrakcyjne zniżki oraz organizować loterie z atrakcyjnymi nagrodami - luksusowymi samochodami i gotówką. Festiwalowi będą towarzyszyć wydarzenia dodatkowe, takie jak pikniki rodzinne i pokazy fajerwerków.

https://www.visitdubai.com/en/dsf

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.