Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 16 październik 2018 13:31

Austriacki region wprowadził narzędzie do rezerwacji online dla biur podróży

Napisane przez MM
Austriacki region wprowadził narzędzie do rezerwacji online dla biur podróży Austria.info

System rezerwacji noclegów wprowadzony w tym roku przez region Saalbach-Hinterglemm podaje Informacje o miejscach noclegowych aktualizowane na żywo i umożliwia uzyskanie 10 proc. prowizji. Biura podróży mogą korzystać z narzędzia online po rejestracji.

Austriackie regiony narciarskie zaczynają powoli przygotowania do zbliżającej się zimy. Z tego powodu prezentowanych jest wiele nowości i udogodnień przeznaczonych również dla biur podróży. W tym roku region Saalbach-Hinterglemm wprowadza narzędzie usprawniające rezerwację online z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych informacji, m.in. prowizji.

Wyszukiwarka i rezerwacje online

Dostępne na stronie www.saalbach.com nowe narzędzie Travel Agent Booking Tool pozwoli biurom podróży usprawnić proces wyszukiwania miejsc noclegowych pod kątem potrzeb klienta. Oprogramowanie Travel Agent Booking Tool oferuje biurom podróży możliwość zarezerwowania pokoi online bezpośrednio w obiektach noclegowych, automatycznie uwzględniając 10-procentową zniżkę.

Klienci mogą być obsługiwani bezpośrednio w biurze. Można również od razu sprawdzić, jaką liczbą miejsc dysponuje dany obiekt. Po dokonaniu rezerwacji widoczna jest wysokość prowizji. Rezerwacje dokonywane są na bieżąco przez internet.

Aby korzystać z systemu, należy pobrać, wypełnić i podpisać, a następnie odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. umowę dostępną do pobrania na stronie. Po sprawdzeniu zamieszczonych danych w umowie, biuro otrzymuje mailem dane do logowania. Przy pierwszym logowaniu należy zmienić hasło, login pozostaje bez zmian.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.