Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 08 październik 2018 15:02

IMTM 2019: 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne w Tel Awiwie

Napisane przez MG
IMTM 2019: 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne w Tel Awiwie archiwum IMTM

W dniach 12-13 lutego 2019 r. odbędą się w Tel Awiwie jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne IMTM . Jest to najważniejsze w roku spotkanie wystawców, aktywnie działających na rynku turystycznym w Izraelu.

Te targi są uznawane za miejsce spotkań najważniejszych podmiotów turystycznych regionu Morza Śródziemnego i całego świata. Wyznaczają trendy dla globalnego i lokalnego przemysłu turystycznego.

Tegoroczna edycja zgromadziła 160 wystawców z 60 krajów i ponad 20 000 odwiedzających.

Targi zapraszają do udziału firmy reprezentujące każdą dziedzinę izraelskiego rynku turystycznego (turystykę przyjazdową, krajową i wyjazdową), a także wielu gości zagranicznych. Na targach wystawiają się m.in. krajowe i regionalne biura podróży, centra konferencyjne, hotele, ośrodki spa i golfowe, wypożyczalnie samochodów, linie lotnicze, wydawnictwa branżowe i dostawcy nowych technologii.

Targi odbywają się pod patronatem Ministerstwa Turystyki Izraela, a jego sponsorami są m.in. Organizacja Hoteli Izraelskich, linie lotnicze EL AL, Stowarzyszenie Izraelskich Agentów Turystycznych oraz Zrzeszenie Izraelskich Biur Podróży Turystyki Przyjazdowej.

Na targach IMTM bedzie rónież obecna Polska Organizacja Turystyczna, która szykuje polskie stoisko narodowe. Wszyscy przedsiębiorcy zainteresowani udziałem mogą się się kontaktować z Dorotą Zadrożną - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Informacje i rejestracja uczestników: www.imtm-telaviv.com

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.