Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 08 październik 2018 08:57

Ministerstwo Turystyki Izraela wita gości na lotnisku Ben-Guriona

Napisane przez MG
Ministerstwo Turystyki Izraela wita gości na lotnisku Ben-Guriona archiwum GoIsrael

Na międzynarodowym lotnisku Ben-Guriona została uruchomiona specjalna recepcja, gdzie przedstawiciele Ministerstwa Turystyki Izraela witają podróżnych w hali przylotów.

Stanowisko zostało utworzone, aby pomagać nowym przyjezdnym, poszukującym informacji na temat transportu publicznego, zakwaterowania, atrakcji, map itp.

Podobny punkt powitalny umieszczono już wcześniej w hali bagażowej.

Ministerstwo Turystyki Izraela planuje, że w bieżącym roku kraj odwiedzi około 4 milionów turystów z całego świata, a kompleksowe informacje, które dostarczą m.in. pracownicy recepcji powitalnej na lotnisku, zapewnią im komfortową podróż po kraju.

www.goisrael.pl

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.