Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 sierpień 2018 19:15

Ján Bošnovič sales managerem w Tatry Mountain Resorts

Napisane przez AG
Ján Bošnovič Ján Bošnovič materiały prasowe

Ján Bošnovič, były dyrektor Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce, od 1 sierpnia 2018 roku objął stanowisko sales managera dla rynku polskiego w słowackiej Spółce Tatry Mountain Resorts.

Jego głównym zadaniem będzie wspieranie sprzedaży oraz promocja hoteli i ośrodków należących do Spółki Tatry Mountain Resorts.

W tym celu planuje rozwijać przyjacielskie relacje z branżą turystyczną oraz zintensyfikować współpracę z sektorem MICE, biurami podróży oraz touroperatorami działającymi w Polsce.

Ján Bošnovič podkreślił: „Podczas moich działań będę chciał wykorzystać ponad 20-letnie doświadczenie w promocji Słowacji w Polsce oraz nawiązane w tym okresie kontakty z polską branżą turystyczną, dziennikarzami i przedsiębiorcami.”

Spółka Tatry Mountain Resorts na Słowacji posiada i zarządza 13 hotelami w Wysokich i Niskich Tatrach, dwoma termalnymi parkami wodnymi Tatralandia i Bešeňová oraz całorocznymi górskimi resortami Jasna Chopok Niskie Tatry, Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Štrbské Pleso.

Ján Bošnovič dyrektorem Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce został (założył je) 1 października 2002 roku. Po 15,5 roku został odwołany zakończył pracę 1 marca 2018 roku. Więcej można przeczytać TUTAJ

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.