Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 05 maj 2014 23:12

Polacy wrócili do Raju

Napisane przez AG
Jeden ze szlaków w Słowackim Raju Jeden ze szlaków w Słowackim Raju archiwum SACR

W pierwszy dzień do Słowackiego Raju przybyło tak wielu Polaków, jak przyjeżdżało tutaj przed wprowadzeniem na Słowacji euro.

Coraz więcej przybywa też gości z Izraela.
Minione sobota i niedziela były dniami otwarcia sezonu w Hrabušiciach i w obszarze Smižanoch.

Burmistrz Hrabušíc Janka Skokanova powiedziała: "Tak dobrą frekwencję notujemy po raz pierwszy od dziesięciu lat. Wrócili do nas turyści polscy. Taki ruch gości z Polski notowaliśmy ostatnio w latach poprzedzających wprowadzenie euro. Taka sytuacja to miłą niespodzianka i jestem pewna, ze zapowiedź udanego całego sezonu. Optymistycznym faktem jest także zrost liczby turystów z Izraela."

Mucha Vladimir z dyrekcji Parku Narodowego Słowacki Raj dodał: "W ubiegłym sezonie prawie codziennie gościliśmy w Słowackim raju rodzinę z Izraela. Jeśli chodzi zaś o pierwsze dni maja tego roku, to rzeczywiście, już dawno nie widziałem tak wielu turystów z Polski."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.