Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 22 czerwiec 2018 12:09

Egipt wykorzystuje Mundial w promocji

Napisane przez MM

Egipski Urząd ds. Turystyki postanowił wykorzystać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do promocji swojego kraju kampanią turystyczną #ThisIsEgypt.

Na czas trwania mundialu kibice w Warszawie, Gdańsku i Krakowie będą mogli w specjalnie stworzonych strefach kibica oglądać w przerwach między meczami spot reklamowy Egiptu. Reklama będzie wyświetlana na ekranach LED o powierzchni 110 m2, co stanowi jedną dziesiątą powierzchni boiska do gry w piłkę nożną.

Kampania #ThisIsEgypt wykorzystuje egipskie krajobrazy, i różnorodność atrakcji turystycznych, które mają zachęcić Polaków do podróży. Spoty będą pokazywane w Warszawie: w strefie kibica przy Pałacu Kultury i Nauki (od strony Al. Jerozolimskich), w Gdańsku na Targu Węglowym oraz w Krakowie na placu Wszystkich Świętych.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.