Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 07 czerwiec 2018 10:09

Dubai Pass pomaga zwiedzać Dubaj

Napisane przez MG

Karta Dubai Pass jest w sprzedaży od 16 Maja 2018 i będzie dostępna przez cały rok.

Oferta Dubai Pass obejmuje dwa rodzaje pakietów - „Selektywny”, w którym samemu dokonuje się wyboru atrakcji oraz pakiet "Unlimited" umożliwiający odwiedzenie wszystkich atrakcji. W ramach Dubai Pass można odwiedzić aż 33 najlepsze atrakcje miasta,w tym Burj Khalifa, parki rozrywki -Dubai Parks and Resorts, IMG Worlds of Adventure, park wodny Wild Wadi, Ski Dubai, Desert Safari Tours i wiele innych. Przy każdym zakupie odwiedzający otrzymają również 50 proc.zniżki na bilety do La Perle - jedynego w swoim rodzaju, realizowanego na żywo, show zakrobacjami.

Pakiet "Selektywny" kosztuje 399 dirhamów czyli około 93 Euro. Użytkownicy tej karty mogą skorzystac z szeregu atrakcji - po jednej z każdej kategorii cenowej (pełna lista dostępna na stronie www.dubaipass.ae). Karnet jest ważny przez siedem kolejnych dni, począwszy od pierwszego dnia użytkowania. Z kolei pakiet „Unlimited” jest dostępny w cenie 899 dirhamów (ok. 209 Euro). W ramach tej oferty użytkownicy mogą wybierać nieograniczoną liczbę wydarzeń i atrakcji, zaś karta jest ważna przez trzy dni.

Karta Dubai Pass została wprowadzona po sukcesach poprzednich sezonowych kart ze zniżkami, wydawanych przy okazji Dubai Summer Suprises i Dubai Shopping Festival.

Więcej szczegółów na stronie www.dubaipass.ae

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.