Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 18 maj 2018 12:14

Region bratysławski zaprasza na rowery

Napisane przez MG

Region bratysławski przygotował przed sezonem ofertę 12 najlepszych tras rowerowych.

Trasy są różnorodne, od nizinnych na Nizinie Poddunajskiej do prawie górskich w Małych Karpatach. Wszystkie znalazły się w broszurze „Top 12 wycieczek rowerowych” (Top 12 cyklovyletov), która jest dostępna na stronie www.gob.sk (w języku angielskim i niemieckim).

Lukáš Dobrocký, dyrektor krajowej organizacji turystycznej regionu Bratysławy, powiedział: "Turystyka rowerowa w regionie bratysławskim rozwija się bardzo dynamicznie. Nasz region ze względu na położenie stwarza doskonałą okazję do turystyki międzynarodowej. Piękna i różnorodna przyroda, zabytki, wyśmienite wina i pyszne jedzenie przyciągają wielu turystów nie tylko krajowych, ale również z Austrii, Czechach i na Węgrzech."

Przez region bratysławski prowadzą również dwie trasy europejskiej sieci tras rowerowych: Eurovelo 6 i Eurovelo 13.

www.gob.sk

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.