Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 28 kwiecień 2014 15:00

Festiwal LEGO pod Niskimi Tatrami

Napisane przez AG
Festiwal LEGO pod Niskimi Tatrami archiwum LEGO

Od 1 do 11 maja w Aquaparku Tatralandia zawita wystawa słynnych klocków Lego. Wśród wielu eksponatów pojawią się wykonani z klocków bohaterowie Toy Story, Wojny Gwiezdne, 101 Dalmatyńczyków, Krecik i piosenkarze i zespoły muzyczne (Queen, Michael Jackson).

Dla dzieci przygotowano codzienne konkursy i tysiąc zestawów klocków jako nagrody. W strefie gier, chętni będą mogli skorzystać ze zbudowanego z klocków LEGO Technic toru wyścigowego. Pod koniec festiwalu uczestnicy będą budować posąg niedźwiedzia. Impreza jest idealnym uzupełnieniem oferty Niskich Tatr (jaskienie Diemanowskiej Doliny, jazda kolejką gondolową na Chopok, wizyta w aquaparku) dla wycieczek szkolnych.Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.