Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 24 kwiecień 2014 09:23

Festiwal salsy kubańskiej w Tunezji

Napisane przez AG
Festiwal salsy kubańskiej w Tunezji archiwum Sunshine

Największy festiwal salsy kubańskiej, pod względem biorących w nim udział artystów, instruktorów I DJ-ów, odbędzie się w... Tunezji, a jego organizatorem i głównym sponsorem jest Sunshine Holiday Group. Impreza odbędzie się w dniach 30 maja – 5 czerwca.

Wśród zaproszonych gości jest ponad 50 osób z Kuby ( Instruktorzy, tancerze, piosenkarze, DJ - e ) gwiazdą niewątpliwie będzie najbardziej popularny Band kubański Havana de Primera.

Tarek Mostafa dyrektor generalny Sunshine Holiday w Polsce powiedział: "Wszystkie miejsca w których będą odbywać się koncerty i eventy są naprawdę wyjątkowe. Jednym z nich jest zabytkowy amfiteatr w El Jem, gdzie odbędzie się główny koncert. Ponadto imprezy na plażach należących do sieci hoteli El Mouradi oraz na wyspie Kuriat. Ponad 1500 osób zabukowało już wyjazd na festiwal za pośrednictwem naszych biur touroperatorskich w całej Europie."

Joanna Olejniczak-Chahrour v-ce prezes Sunshine Holiday w Polsce dodała: "Na Festival uruchomiliśmy wyloty z 4 głównych lotnisk Polski: Warszawa, Katowice, Wrocław i Poznań. Zmuszeni byliśmy powiększyć ilości oferowanych miejsc, ponieważ zainteresowanie festiwalem przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania."

Z kolei Anna Kurowska – event manager Festivalu powiedziała:"Festiwal jest doskonałą imprezą dla każdego, kto lubi taką muzykę i taniec. Oferujemy bowiem różne poziomy zaawansowania grup tanecznych. Podczas workshopów będzie można próbować swoich sił od poziomu dla początkujących do zaawansowanych."

Thomas Tuno – znany DJ muzyki Latino i jednocześnie jeden z organizatorów festiwalu dodał: "Zaprosiliśmy do Tunezji najbardziej znanego DJ –a na świecie Salsy Kubańskiej DJ Melao, który przyleci prosto z Miami oraz innych znanych DJ – ów specjalizujących się w tego typu muzyce."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.