LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

czwartek, 24 kwiecień 2014 09:23

Festiwal salsy kubańskiej w Tunezji

Napisane przez AG
Festiwal salsy kubańskiej w Tunezji archiwum Sunshine

Największy festiwal salsy kubańskiej, pod względem biorących w nim udział artystów, instruktorów I DJ-ów, odbędzie się w... Tunezji, a jego organizatorem i głównym sponsorem jest Sunshine Holiday Group. Impreza odbędzie się w dniach 30 maja – 5 czerwca.

Wśród zaproszonych gości jest ponad 50 osób z Kuby ( Instruktorzy, tancerze, piosenkarze, DJ - e ) gwiazdą niewątpliwie będzie najbardziej popularny Band kubański Havana de Primera.

Tarek Mostafa dyrektor generalny Sunshine Holiday w Polsce powiedział: "Wszystkie miejsca w których będą odbywać się koncerty i eventy są naprawdę wyjątkowe. Jednym z nich jest zabytkowy amfiteatr w El Jem, gdzie odbędzie się główny koncert. Ponadto imprezy na plażach należących do sieci hoteli El Mouradi oraz na wyspie Kuriat. Ponad 1500 osób zabukowało już wyjazd na festiwal za pośrednictwem naszych biur touroperatorskich w całej Europie."

Joanna Olejniczak-Chahrour v-ce prezes Sunshine Holiday w Polsce dodała: "Na Festival uruchomiliśmy wyloty z 4 głównych lotnisk Polski: Warszawa, Katowice, Wrocław i Poznań. Zmuszeni byliśmy powiększyć ilości oferowanych miejsc, ponieważ zainteresowanie festiwalem przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania."

Z kolei Anna Kurowska – event manager Festivalu powiedziała:"Festiwal jest doskonałą imprezą dla każdego, kto lubi taką muzykę i taniec. Oferujemy bowiem różne poziomy zaawansowania grup tanecznych. Podczas workshopów będzie można próbować swoich sił od poziomu dla początkujących do zaawansowanych."

Thomas Tuno – znany DJ muzyki Latino i jednocześnie jeden z organizatorów festiwalu dodał: "Zaprosiliśmy do Tunezji najbardziej znanego DJ –a na świecie Salsy Kubańskiej DJ Melao, który przyleci prosto z Miami oraz innych znanych DJ – ów specjalizujących się w tego typu muzyce."