Reklama

Reklama

Reklama

środa, 07 marzec 2018 11:48

Novaturas zwiększa ofertę wyjazdów wakacyjnych

Napisane przez MG

Novaturas, największy operator turystyczny w krajach bałtyckich, ponownie zwiększył swoją tegoroczną ofertę wyjazdów zorganizowanych na sezon letni. Jest ona już o 30 proc. większa niż ubiegłoroczny program wakacyjny Spółki.

Decyzja ta została podjęta z uwagi na stale rosnący popyt na oferowane przez Grupę wycieczki zagraniczne. Przedsprzedaż wyjazdów zorganizowanych na sezon letni 2018 na koniec lutego br. była o 56 proc. wyższa od liczby rezerwacji w tym samym okresie ubiegłego roku.

Linas Aldonis, dyrektor generalny Novaturas, powiedział: „Rok 2018 zapowiada się bardzo obiecująco dla Grupy Novaturas. W ostatnich miesiącach odnotowujemy rekordową aktywność klientów, a dynamiczny wzrost liczby rezerwacji na tegoroczny sezon letni, szczególnie porównując z bardzo dużym zainteresowaniem ofertami typu first minute przed rokiem, utwierdza nas w przekonaniu, że wyniki 2018 roku będą bardzo dobre zarówno pod względem sprzedaży, rentowności, jak i generowania gotówki.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.