Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 06 luty 2018 13:48

Psie zaprzęgi w Tatrzańskiej Łomnicy

Napisane przez AG
Psie zaprzęgi w Tatrzańskiej Łomnicy Marek Hajkovsky

50 psów polarnych z maszerami, zawody, pokazy psów ratowniczych, zabawa przy muzyce – w najbliższą sobotę i niedzielę w Tatrzańskiej Łomnicy w Tatrach Wysokich odbędzie się 9. Edycja imprezy „Śnieżne psy”.

Poprowadzi ja, jak zwykle, Andrej Bičan.
Na stoku Čučoriedky przygotowano bogaty program dla całych rodzin. Goście będą mogli obejrzeć m.in. pokaz psów lawinowych. Pokazy odbywać się będą przy stacji przesuadkowej kolejki Start a także na trasie zjazdowej (zamkniętej w te dni) Čučoriedky, w godzinach 10 -15.
Dla dzieci przygotowano grę „Od bieguna do bieguna“ – na 12 stanowiskach będzie można spróbować swoich sił w śnieżnym labiryncie, odwiedzić polarnego niedźwiedzia, wytropić norę lisa, przygotować zaprzęg husky. Najmłodsi będą mogli przysposobić się do zawodu maszera – nauczą sie zaprzęgać psy do zaprzęgu, wiązać węzły polarne, łowić ryby... Na koniec zdobędą biegun północny. Każde dziecko, które przyniesie ze sobą psa-zabawkę, otrzyma od organizatorów prezent.

www.vt.sk

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.