Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 16 styczeń 2018 09:57

Wyspa Hwar walczy o tytuł najlepszego kierunku w Europie

Napisane przez MG
Hvar na wyspie Hvar Hvar na wyspie Hvar archiwum Chorwacka Wspólnota Turystyczna

Wyspa Hvar została nominowana do nagrody Najlepsze destynacje europejskie w 2018 roku wraz z 20 innymi renomowanymi europejskimi kierunkami turystycznymi.

Po zeszłorocznej nominacji hvarskiego miasta Stari Grad najbardziej słoneczna chorwacka wyspa dostała szansę na zdobycie prestiżowego tytułu najlepszego europejskiego kierunku turystycznego. Ten tytuł byłby ukoronowaniem 150-lecia zorganizowanej działalności turystycznej na wyspie Hvar.
Głosowanie rozpocznie się 18 stycznia i potrwa do 8 lutego 2018 roku.

European Best Destinations to europejska organizacja z siedzibą w Brukseli, która powstała w celu promowania kultury i turystyki w Europie. Od 2009 roku organizacja we współpracy z biurami turystycznymi i organizacją EDEN promuje lepsze zrozumienie bogactwa i różnorodności w Europie. Portal ma ponad 4.2 mln czytelników i tysiące fanów w mediach społecznościowych.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.