Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 15 styczeń 2018 13:51

Dubaj - wielki festiwal dla smakoszy

Napisane przez MG
Dubaj - wielki festiwal dla smakoszy archiwum DCTM

5. edycja Dubai Food Festival (DFF), dorocznego święta kulinarnego obchodzonego przez całe miasto, w tym roku odbędzie się w dniach 22 lutego – 10 marca.

Festiwal organizuje agencja Dubai Festivals and Retail Establishment (DFRE), należąca do Departamentu ds. Marketingu Turystyczno-Handlowego (Dubai Tourism). Festiwal ma na celu przybliżenie szerokiego wachlarza różnych kuchni, których można skosztować w mieście, począwszy od najbardziej elitarnych kolacji po ukryte knajpki z dala od ubitego szlaku.
Dubai Food Festival przedstawi najnowsze trendy i koncepcje gastronomiczne, zapraszając gości gości na wyrafinowane ucztę w przystępnych cenach, a biorąc pod uwagę obfitość imprez towarzyszących można śmiało przypuszczać, że zadowolony będzie każdy foodie w tym kraju.

Do najważniejszych atrakcji edycji 2018 należy Tydzień Dubajskich Restauracji, Plażowa Stołówka, Ukryte Skarby, Smak Dubaju i in. Mieszkańcy i goście mogą skorzystać z wyjątkowych ofert i nabyć akredytację festiwalową na początku 2018 roku, dającą podczas festiwalu DFF dostęp do atrakcji i promocji w całym mieście.

www.dubaifoodfestival.com

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.