Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 12 styczeń 2018 17:23

Ile wiesz o zimowej Słowacji? - quiz

Napisane przez MM
Ile wiesz o zimowej Słowacji? - quiz SACR

Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie portalu WaszaTurystyka.pl i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach.

Odpowiedz prawidłowo na nasze pytania, by wziąć udział w losowaniu jednodniowego karnetu narciarskiego w: Parksnow Donovaly, Strachan Ski Centrum lub Rohacze – Spalona Dolina.

Konkurs trwa do 28 stycznia. Losowanie zwycięzców i ogłoszenie wyników 29 stycznia.

Przejdź do quizu

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.