Reklama

Reklama

Reklama

środa, 03 styczeń 2018 10:30

Rosjanie nie wrócą zimą nad Morze Czerwone

Napisane przez MG
Port jachtowy w Port Ghalib nad Morzem Czerwonym Port jachtowy w Port Ghalib nad Morzem Czerwonym AG

Najprawdopodobniej loty czarterowe z Rosji do Hurghady i Sharm El Sheik nie zostaną wznowione tej zimy.

Maksym Sokołow, minister transportu Rosji, powiedział w wywiadzie dla agencji TASS: „Tej zimy loty czarterowe z Rosji do Hurghady i Sharm El Sheik najprawdopodobniej nie zostaną wznowione. Szanse na wznowienie połączeń lotniczych z nadmorskimi kurortami w Egipcie w sezonie zimowym są niewielkie. Decyzję o wznowieniu bezpośrednich lotów należy rozpatrywać w dłuższej perspektywie. W tym konkretnym przypadku data nie zależy od nas.”

Już wcześniej Rosjanie podkreślali, że ich specjaliści musza co najmnej jeszcze raz skontrolować lotniska Hurghadzie i Sharm El Sheik.
Od 1 lutego planowane jest wznowienie lotów regularnych między Moskwą i Kairem.
Nieoficjalnie mówi się, że loty czarterowe z Rosji nad Morze Czerwone zostaną wznowione w kwietniu.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.