Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 28 grudzień 2017 10:53

Dubaj: kulisy świetlnego show

Napisane przez MM
kulisy "LightUp2018" kulisy "LightUp2018" Konsorcjum Emaar

Najwyższy budynek świata, Burdż Chalifa będzie tłem noworocznego spektaklu "Light Up 2018". Już dziś można zobaczyć, jak wyglądają kulisy przygotowań do tego wydarzenia.

Konsorcjum Emaar zaprezentowało dziś wideo "zza kulis" z przygotowań do wielkiego spektaklu "Light Up 2018". Za monumentalne tło do choreografii posłuży tu kompleks Downtown Dubai, którego częścią jest najwyższy budynek świata, Burdż Chalifa. Wydarzenie będzie oficjalną próbą bicia rekordu Guinnessa.

Wideo przedstawia skomplikowane przygotowania setek specjalistów, którzy pracują nad "Light Up 2018". Spektakl ten, będący hołdem dla szejka Zayeda bin Sultan Al Nahyana, jest początkiem obchodów "Rok Zayeda", uznawanego za ojca i założyciela narodu, przypadających na 2018 rok.

Film można obejrzeć na platformach społecznościowych Emaar oraz na stronie www.mydubainewyear.com 

Obchody "Light Up 2018" rozpoczną się  31.01 o godz. 17.00, poczynając od pokazów w Dubai Fountain i potrwają do 1 w nocy. Będą transmitowane w wielu stacjach telewizyjnych. Będzie je również można obejrzeć na dużych ekranach w centrum Dubaju oraz online.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.