Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 04 grudzień 2017 18:14

Na Liptowie rozpoczęto sezon narciarski

Napisane przez AG
Ski&Aqua Bus w Jasnej Ski&Aqua Bus w Jasnej archiwum Narodowe Centrum Turystyki Słowacji

W sezonie zimowym darmowy Ski&Aqua Bus będzie woził chętnych nie tylko z Jasnej do hoteli i Tatralandii, ale i do centrum Liptowskiego Mikulasza. To tylko jedna z nowości rozpoczętego w ostatni weekend sezonu narciarskiego na Słowacji.

W ośrodku Jasna otwarte zostały nowe trasy zjazdowe, więcej tras jest sztucznie dośnieżanych; w Beszenowej otwarto wielką saune mogącą pomieścić 100 osób; na Malinowym Brdzie – nowy bufet z panoramicznym widokiem na stok i klub dziecięcy

Ján Blcháč, prezes regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Liptov, powiedział: „W ubiegłym sezonie zimowych odnotowaliśmy na Liptowie 632 522 noclegi wykupione przez gości – to o 5 proc. więcej niż rok wczesniej. Od tego czasu przybyło nam miejsc noclegowych i oczekujemy, że zeszłoroczny wynik liczby wykupionych noclegów zostanie poprawiony. Od 25 grudnia rusza sieć połączeń naszego Ski&Aqua Busa. Nowością jest połączenie z Jasenj do centrum Liptowskiego Mikulasza, które rusza od poczatku stycznia.“

http://www.visitliptov.sk/podujatia/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.