Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 18 listopad 2017 17:58

Konkurs! Wygraj pobyt w Malmö

Napisane przez MG

Podczas Targów Turystycznych TT Warsaw, na stoisku VisitSweden – nr H20 można będzie można wygrać dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Malmö wraz z przelotem.

W pięknej Skanii na południu Szwecji wszystkie drogi prowadzą do Malmö. To nowoczesne miasto jest częścią ważnego transgranicznego regionu, i jest połączone z Kopenhagą w Danii Mostem Öresund. Znane z wydarzeń kulturalnych, nowoczesnej architektury, proekologicznych rozwiązań  i intensywnego życia towarzyskiego. Energetyczne, wielokulturowe, zawsze wita gości z otwartymi ramionami.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać wycieczkę? To proste!

1.       Przyjdź na stoisko Visit Sweden - nr H20, w sali Broniewskiego podczas Targów TT Warsaw w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, w dniach 24-25.11.2017
2.       Odpowiedz na pytanie konkursowe: „Czym, Twoim zdaniem, Malmö przyciąga turystów?”
3.       Wpisz odpowiedź i wrzuć kupon konkursowy do skrzynki
4.       Poczekaj na zawiadomienie o wygranej.

Nagrodą w naszym konkursie jest dwudniowy pobyt w Malmö, dla 2 osób.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.