Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 06 listopad 2017 15:58

Ukraińcy zwiększają liczbę czarterów do Egiptu

Napisane przez MG
Ukraińcy zwiększają liczbę czarterów do Egiptu archiwum Hurghada Airport

Jak podała agencja Interfax, w listopadzie touroperatorzy z Ukrainy zwiększają liczbę lotów czarterowych do Egiptu Centrum Rozwoju Turystyki Ukrainy.

Wladimir Tsaruk, dyrektor generalny Centrum Rozwoju Turystyki Ukrainy, powiedział: „W listopadzie co tydzień będzie odlatywało 80 samolotów do kurortów w Hurghadzie, Sharm el-Sheikh i Marsa Alam. To o 10-15 proc. więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku".

Z kolei dyrektor generalnu TUI Ukraina, Nurhan Chaly, podkreślił: „Sytuacja w popularnych kurortach Egiptu jest spokojna. Nie widzimy żadnego zagrożenia na terenach turystycznych, które są dobrze chronione.”

We wrześniu, tylko do Hurghady przyleciało na wypoczynek około 14 tysięcy turystów z Ukrainy.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.