Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 23 październik 2017 12:25

Bojan Baketa kończy pracę w Polsce

Napisane przez AG
Bojan Baketa Bojan Baketa archiwum Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji

Po ponad 16 latach pracy na stanowisku dyrektora Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji w Warszawie, odchodzi Bojan Baketa - jeden z bardziej znanych i lubianych dyrektorów narodowych ośrodków informacji turystycznej w Polsce.

Formalnie kończy pracę na stanowisku dyrektora 31 października. Przez jakiś czas będzie doradzał swojej następczyni, Agnieszce Puszczewicz, która wygrała konkurs na stanowisko dyrektora ośrodka w Polsce ogłoszony w tym roku przez Chorwacką Wspólnotę Turystyczną.

Bojan Baketa objął stanowisko dyrektora ośrodka w Polsce 1 lutego 2001 roku. Pod koniec roku liczba polskich turystów odwiedzających Chorwację wynosiła 380 tys. W tym roku liczba Polaków, którzy odwiedzili Chorwację wyniesie ok. miliona (do 18 października odnotowano 964 109.

Jeszcze dzisiaj opublikujemy rozmowę z Bojanem Baketą, która przeprowadził redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka.pl

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.