Reklama

Reklama

Reklama

środa, 27 wrzesień 2017 08:35

Dubaj – w przyszłym roku przybędą 83 nowe hotele

Napisane przez MG
Widok znad basenu jednego z hoteli w Dubaju Widok znad basenu jednego z hoteli w Dubaju AG

Ostatni raport „Budowa hoteli w Afryce i na Bliskim Wschodzie”, opracowany przez TopHotelProjects, wskazuje, że w 2018 roku krajem, w którym będzie budowanych najwięcej hoteli będą Zjednoczone Emiraty Arabskie.

W sumie w trakcie budowy jest ponad 200 hoteli, w tym 164 w Dubaju, 25 w Abu Dabi i 12 w Ras al Khaimah. 83 hotele zostaną w przyszłym roku oddane do użytku. Między innymi będą to Dubai's Rosemont Hotele and Residence, Curo Collection by Hilton (z 730 pokojami), Fairmont Abu Dhabi Marina Hotel & Residences (812 pokoi).

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.