Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 26 wrzesień 2017 01:29

Hurghada – 133 tys. turystów w 3 tygodnie września

Napisane przez MG
Plaża w Hurghadzie Plaża w Hurghadzie AG

W pierwszych trzech tygodniach września tego roku Hurghadę odwiedziły 133 tysiące turystów, Polacy na piątym miejscu pod względem liczby.

Do stolicy prowincji Morza Czerwonego w tym miesiącu przyjechali turyści z 25 krajów.
Najwięcej odnotowano Niemców – 68 tys., Ukraińców - 12 tys., Czechów – 9,6 tys., Brytyjczyków – 9 tys. i Polaków 8,8 tys.
Żeby przyciągnąć jeszcze więcej turystów, hotelarze w Hurghadzie planują obniżyć ceny noclegów w sezonie zimowym o 15 – 25 proc. w porównaniu do cen z sezonu letniego.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.