Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 21 wrzesień 2017 11:07

Kuba wraca do życia po Irmie

Napisane przez MG
Kuba wraca do życia po Irmie materiały prasowe

Życie na Kubie wraca do normy i trwa naprawianie zniszczeń. Port lotniczy w Hawanie działa bez zakłóceń.

Port lotniczy José Martí działa bez zakłóceń. Wszystkie najbardziej znane zabytki i obiekty turystyczne, w tym Old Havana oraz słynny kabaret Tropicana i inne kluby są otwarte i dostępne dla turystów. W mieście prowadzone są prace porządkowe i wykonywane drobne naprawy w strefie przybrzeżnej

Jak inforcmuje Ambasada Kuby, region Pinar del Rio funkcjonuje bez zakłóceń. 
Międzynarodowe lotnisko Juan Gualberto Gómez International Airport w Varadero działa i przyjmuje samoloty bez zakłóceń. W Hotelach Melia Peninsula, Paradisus i Ocean Varadero El Patriarca trwa usuwanie niewielkich szkód i wkrótce zostaną otwarte dla turystów.
Trwa usuwanie szkód na lotnisku w Santa Clara. Mamy nadzieję, że wkrótce zacznie ono przyjmować samoloty. Wszystkie hotele przygotowywane są do sezonu.

Trwają prace naprawcze na lotnisku Cayo Coco, które uległo niewielkim uszkodzeniem i wkrótce zostanie otwarte dla turystów. W hotelach trwają prace remontowe po przejściu huraganu i będą one gotowe na przyjęcie gości w sezonie zimowym.
Rejony turystyczne w prowincjach Sancti Spiritus, Trynidad, Cienfuegos i Topes de Collantes nie zostały dotknięte huraganem i działają normalnie.
Według informacji Ambasady Kuby, Holguin i Guantánamo-Baracoa funkcjonują bez zakłóceń.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.