Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

czwartek, 31 sierpień 2017 13:53

Dubaj - premiera wodnego spektaklu La Perle

Napisane przez MG
Dubaj - premiera wodnego spektaklu La Perle materiały prasowe

Dzisiaj w Dubaju w specjalnie wybudowanym teatrze w dzielnicy Al Habtoor odbędzie się premierowe przedstawienie wodnego spektaklu La Perle.

La Perle to niezwykłe przedstawienie, na jego potrzeby zbudowano scenę-basen o pojemności 2,7 mln litrów wody. W wodzie i w powietrzu prezentować się będzie 61 artystów z 23 krajów.
La Perle będzie grane przez cały rok. Planowanych jest 450 przedstawień. Odbywać się one będą codziennie z wyjątkiem niedzieli i poniedziałku.

Reżyserem jest Franco Dragone uważany za jednego z najlepszych na świecie dyrektorów artystycznych. Dyrektorem artystycznym prz La Perle jest znana z występów na Broadwayu Tara Young. Wśró wykonawców znaleźli się m.in. aktorka Reda Guerinik i akrobata Arthur Cadre

Aparatura nagłaśniająca zamontowan zaostał nad i pod wodą, tak, by artyści się mogli cały czas słyszeć. W sumie zamontowano 135 głośników, co sprawi, że widzowie ze wszystkich stron będą otoczeni dźwiękiem.
Jedną z atrakcji spektaklu będą skoki z wysokości 25 metrów (8 pięter) z wykonywanymi akrobacjami powietrznymi. Na środku sceny znajduje się jama wypełniona wodą. Otaczająca ją scena może w ciągu kilku sekund zanurzyć się w wodzie, aby za chwilę znów się osuszyć. Dla bezpieczeństwa artystów, pod wodą będzie czuwał nurek. Woda w basenie na okrągło codziennie będzie czyszczona bez konieczności opróżniania samego basenu.
Scena jest jedyna w swoim rodzaju – zapewnia widok 270 stopni i obejmuje zaledwie 14 rzędów. W teatrze nie ma „złych” miejsc.

Tara Young powiedziała, m.in.: „Najpiękniejsze w tym wszystkim jest, że spektakl powstaje. Świat ma na co czekać. Po 90-minutowych przeżyciach ufundowanych przez Franco widzowie wyjdą w pełni usatysfakcjonowani."

Reda Guerinik dodała: „Na widzów takiego spektaklu jak „La Perle” czeka podróż. To już mój trzeci spektakl z Franco. Ufam jego wizji w 100 procentach, a dołączyłem do zespołu „La Perle”, bo wiem, że dokonamy tu niezwykłych rzeczy."

 W sprzedaży są trzy typy bikletów: Bronze, Silver i Gold. Ceny zaczynają się od 400 dirhamów.
Uwaga: niedostępne są bilety na następujące terminy: 5,13,20 i 26.09. oraz 3-7.10

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.