Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 17 sierpień 2017 18:13

Zamach terrorystyczny w Barcelonie

Napisane przez MG
Zamach terrorystyczny w Barcelonie materiały prasowe

Firgonetka wjechała w ludzi na ulicy Rambla w centrum Barcelony. Nie żyje prawdopodobnie 13 osób, agencje podają różną liczbę rannych, może ich być ok. 50..

Policja ogłosiła, że był to atak terrorystyczny. Początkowo policja podała informację, że napastnik lub napastnicy wdarli się do restauracji i wzięli zakładników. Potem to zdementowano. Nie wiadomo o narodowości rannych i zabitych ani o dokładnej liczbie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.