Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 17 sierpień 2017 10:29

Spiski Zamek na Słowacji – rekord popularności

Napisane przez AG
Zamek Spiski Zamek Spiski archiwum Slovakia Travel

Znajdujący się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, Spiski Zamek odwiedziło w pierwszych siedmiu miesiącach tego roku 117 938 turystów, o ponad 6 tys. więcej niż w analogicznym okresie 2016 roku.

Dáša Uharčeková Pavúková ze Spiskiego Muzeum w Lewoczy, powiedziała: „Wygląda na to, ze po rekordowym roku 2016, szykuje nam się kolejny rekord liczby gości. W tym roku szczególna popularnością ciesza się piątki teatralne i sobotnie „Tajemnicze noce” ze spacerami z pochodniami po ruinach zamku. Klejnot historyczny Słowacji budzi coraz większą ciekawość turystów.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.