Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 02 lipiec 2017 20:46

Surfowanie pod dachem – hit Tatralandii

Napisane przez AG
Surfowanie pod dachem – hit Tatralandii AG

Aquapark Tatralandia na słowackim Liptowie co roku gości coraz większą liczbę gości. Co roku też dodaje do swojej oferty kolejne atrakcje. Niewątpliwie od dwóch sezonów jednym z największych przebojów Tatralandii jest możliwośc nauki surfingu.

Kurs surfowania trwa krótko i nie jest skomplikowany. Instruktor wyjaśnia, gdzie jest spód deski, jak należy ja trzymać i w zasadzie od razu każe rzucać się plackiem (z deską pdo sobą) na wodę rwącą... do góry.

Pierwszym zadaniem kursanta jest utrzymanie się w pozycji „na śledzia”. Instruktor cały czas surfuje tuż obok. Kolejnym krokiem jest klęczenie na desce, potem klęczenie z rozpostartymi rękami. Wreszcie – surfowanie w pozycji stojącej.

W Tatralandi jsą cztery tory do surfowania, można nastawić siłę wody odpowiednio do wagi (wielkości) surfującego. 20 minut kosztuje 8 euro. Instruktorzy są niezwykel uprzejmi, tolerancyjni i pomocni oraz wyrozumiali. Tak więc namiastka morskiego surfowania tuż za południową granicą.

tatralandia.pl

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.