Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 13 marzec 2014 21:25

Oficjalna fanpage Egiptu w Wielkiej Brytanii

Napisane przez AG
Kolosy Memnona Kolosy Memnona AG

W celu lepszego kontaktu z fanami, Egipska Organizacja Turystyczna (ETA) założyła na facebooku brytyjskim oficjalną stronę LoveEgyptUK.

Oprócz lansowania egipskich plaż, pół golfowych, najczęściej odwiedzanych miejsc i kurortów, strona ma zachęcać do odwiedzania egipskiej prowincji, wsi, poznania lokalnej sztuki, wyrobów rzemiosła, informować o lokalnych festiwalach. Strona ma także inspirować potencjalnych turystów do odwiedzania nowych miejsc.
LoveEgyptUK ma również być używana przez ETA do informowania o celach podróży, środkach transportu i do aktualizacji informacji o stanie bezpieczeństwa.

Omayma El Husseini, dyrektor ETA na Wielką Brytanię i Irlandię powiedział: "Fakt wprowadzenia na rynek portali społecznościowych naszego pierwszego fanapage'u przyprawia nas o dreszczyk emocji. Mamy nadzieję, że zachęci to brytyjskich turystów, którzy znają już Egipt i tych, którzy go jeszcze nie znają do zainteresowania się ofertą urlopu nad Nilem. Inwestowaniem w facebooka chcemy pokazać, że działamy nowocześnie i przejrzyście. Transparentność jest dla nas bardzo ważna, a facebook, jako sposób porozumiewania się z fanami Egiptu pomoże nam przekonać wszystkich, że poza Kairem i północnym Synajem, Egipt jest absolutnie bezpieczny."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.